Top

Hakkımızda

Lang & Yüzer

Firmamız uzun yıllar Michelstadt Almanya’da sanayicilik yapmış Yüzer ailesi tarafından Türkiye’de yatırım kararı alınmasıyla beraber 1997 yılında Çerkezköy / Tekirdağ’da kurulmuştur. Şirketimiz Almanya Merkezli Ly-Holding firmamıza bağlı bir şirkettir.

Ana faaliyet konusu Kauçuk Beyaz Eşya ve Otomotiv parçalarıdır.

Şirketimiz kauçuk ve plastik parçalar için özel bir işlem olan proseslere sahiptir. Bunlar cryojenik çapak alma, silikon ürünlerde ise post-cure ve yıkama prosesleridir. Bu yaygın olmayan özel prosesler sayesinde hassas ve özel parçalar üretilebilmektedir.

Aynı zamanda CO2 Kuru buz üretim ve uygulama ekipmanları ile servis hizmetleri de yapmakta olan şirketimiz Genel Merkez Çerkezköy OSB ‘de 9000 m2 Açık 5000 m2 Kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

Bizi Tanıyın

Ekibimizi yakından tanıyın.
Bizi TanıyınBizi TanıyınBizi TanıyınBizi TanıyınBizi Tanıyın

Misyon

Lang Yüzer olarak müşteri odaklı faaliyet göstermek ve müşteri ihtiyacına yönelik hizmet sunmak, kaliteli üretim yapmak, çözüm ortaklığı sunduğumuz firmaların kar payını arttırmak, alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile müşteri memnuniyetini sağlamak, her daim kaliteden ödün vermeden faaliyet göstermek.

Vizyon

Kauçuk beyaz eşya, otomotiv ve kuru buz sektöründe lider konuma erişmek, sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve devamlı kılmak, alanında uzman ekibimiz ile faaliyet göstererek tüm gelişmeleri yakından takip etmek ve uyum sağlamak, en yeni teknolojileri kullanmak ve kaliteli üretim yapmak, araştırmacı ve yenilikçi bir firma olarak sürekli gelişmek, sektörün enleri arasında yerimizi almak vizyonlarımızdandır.

Sürdürülebilirlik

Çevre Temizliğinin Bilincindeyiz.
  • Geleceğe en büyük yatırımın çevre olduğunun bilincinde olmak,
  • Çalışanlarımıza ve müşterilerimize çevre bilincini aşılamak,
  • Üretimlerimiz esnasında ve sonrasında çevreye zararı minimum da tutmak,
  • Üretimlerimizin bir kısmı geri dönüşüme uygundur,
  • Temiz bir çevre için üstümüze düşeni yapmak,
  • Atıklarımızı geri dönüşümde kullanmak ve çevreye zarar vermeden ortadan kaldırmak.

Referanslarımız